PrekvapivéDostala som vzorku pri nákupe. Tento typ produktu som mala v rukách prvý krát a prekvapil ma. Zo začiatku veľmi lepkavá konzistencia s ktorou som nevedela čo mám robiť, no keď som si gél začPrečítať viac
Hydratačný favoritPerfektný krém, na noc nanášam hrušbiu vrstvu, pleť je ráno oddýchnutá, vyživená a čo je pre mňa veľmi dôležité - neupcháva póry. Kúpim znova, vyzerá že bude moja stálica :) Krásne balenie jPrečítať viac
Celkom fajnPena nie je zlá, mám pocit že mi aj celkom dlho vydržala. Odoberám jednu hviezdičku preto lebo mám mastné čelo a mám pocit, že mi pena sama o sebe to čelo až tak nevyčistila. Pokiaľ máte alePrečítať viac
Top odličovací balzamJe to jeden z top balzamov, jemný ale veľmi účinny aj na vodeodolnu maskaru. Ma prijemnu vonu a konzistenciu, nemastí ale spolu s vodou sa mení na mliečnu konzistenciu. Objednavam opakovanePrečítať viac
Perfektné tonizované tampóniky na zmiešanú pleťUrčite odporúčam. Využila som zatiaľ jeden tampónik, keďze sú oba v balení plné toneru, stačí vám jeden na tvár, krk aj dekolt. Pleť mi krásne dočistili, nezanechali ju lepkavú a taktiež aniPrečítať viac
Super tonerToner je vodovej konzistencie s rozprašovačom, čo je super nápad. Veľmi pohodlne sa nanáša, rýchlo sa vstrebáva a zanecháva pokožku krásne hydratovanú 👌 kupovala som opakovane
Super krémikTento krém som dostala vo vzorke (spolu s rovnakým tonerom a ampulkou) ako darček od k-sisters. A aj keď som sa ho obávala vyskúšať na tvári, lebo mám citlivú pleť, ktorá doteraz reagovala zPrečítať viac
Super ampulkaTúto ampulku som dostala ako vzorku spolu s tonerom a krémom z tej istej rady (k nim som napísala osobitné recenzie, ale spoiler: bola som nadšená zo všetkých troch). Mám veľmi citlivú pleť Prečítať viac
Super tonerTento toner mi prišiel ako vzorka medzi darčekmi k nákupu (spolu so sérom a krémom z rovnakej rady) a trošku som sa ho bála vyskúšať, keďže mám veľmi citlivú pleť a zlé skúsenosti s exfoliačPrečítať viac
PrekvapivéDostala som vzorku pri nákupe. Tento typ produktu som mala v rukách prvý krát a prekvapil ma. Zo začiatku veľmi lepkavá konzistencia s ktorou som nevedela čo mám robiť, no keď som si gél začPrečítať viac
Hydratačný favoritPerfektný krém, na noc nanášam hrušbiu vrstvu, pleť je ráno oddýchnutá, vyživená a čo je pre mňa veľmi dôležité - neupcháva póry. Kúpim znova, vyzerá že bude moja stálica :) Krásne balenie jPrečítať viac
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.
Prihlásením potvrdzujem, že súhlasím s podmienkami ochrany Obchodné Podmienky