červený ílMám rada kórejskú kozmetiku a až do tejto čist. peny som bola vždy spokojná.Ale bohužial na túto penu som dostala silnú alergickú reakciu.Tvár ma strašne začala pálit a bola som celá červenáPrečítať viac
CleanserAsi najlepsi cleanser aky som doteraz mala. Je šetrný k pleti ale zbaví plet nečistôt. Nezanechavam nepríjemný filter. Plet je po ňom hebká a hydratovaná.✨
červený ílMám rada kórejskú kozmetiku a až do tejto čist. peny som bola vždy spokojná.Ale bohužial na túto penu som dostala silnú alergickú reakciu.Tvár ma strašne začala pálit a bola som celá červenáPrečítať viac
CleanserAsi najlepsi cleanser aky som doteraz mala. Je šetrný k pleti ale zbaví plet nečistôt. Nezanechavam nepríjemný filter. Plet je po ňom hebká a hydratovaná.✨
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.
Prihlásením potvrdzujem, že súhlasím s podmienkami ochrany Obchodné Podmienky