Vynikajúci čistiaci gélTento gél som si zakúpila už viac ako 5x, veľmi dlho som hľadala produkt, ktorý by mi pleť ešte viac nevysúšal, nakoľko mám väčšinu kozmetiky zameranú na problém s akné. Gél sa dá príjemne zPrečítať viac
Skvelý balzamNeštípe v očiach, jemný a veľmi dobre sa zmýva. Ale úplne top je krabicka, s integrovaným vrchnákom a naberačkou. Veľmi praktické! Kupujem znovu.
Vynikajúci čistiaci gélTento gél som si zakúpila už viac ako 5x, veľmi dlho som hľadala produkt, ktorý by mi pleť ešte viac nevysúšal, nakoľko mám väčšinu kozmetiky zameranú na problém s akné. Gél sa dá príjemne zPrečítať viac