Skvelý balzamNeštípe v očiach, jemný a veľmi dobre sa zmýva. Ale úplne top je krabicka, s integrovaným vrchnákom a naberačkou. Veľmi praktické! Kupujem znovu.
Skvelý balzamNeštípe v očiach, jemný a veľmi dobre sa zmýva. Ale úplne top je krabicka, s integrovaným vrchnákom a naberačkou. Veľmi praktické! Kupujem znovu.