.zatiaľ najlepší odličovač, čo som kedy mala ♥ veľmi mi pomohol s akné a tiež už po umytí nemám pocit totálne suchej pokožky ako sa mi to stáva pri iných značkách. vrelo odporúčam!!!!!
Vyborná čistiaca penaS týmto produktom som veľmi spokojna, stačí naozaj malé množstvo a pleť je po očistení svieža, ale nie vysušená. Produkt jemne prijemne vonia, ale nie je to prehnané. Ja mam veľmi citlivú plPrečítať viac
Čistiaca pena Milujem 😍jemná pena pri ktorej mám pocit , ze mám pleť v satenovej emulzii, vonia krásne , povodne kúpená manželovi , lebo neobľubujem čistiace peny ale toto som mu cmajzla:)