Haru haru Tyčinka nie je zla ale na moju mastnejsiu plet bude na leto asi moc ťažká.
Ked si ju porovnam s tycinkou od BOJ tak ta mi viac vyhovuje. Haru haru je vhodnejšia pre suchší typ pleti. Ale inPrečítať viac
Najlepsie spfMam zmiesanu a casto dehydrovanu plet, ktora je citliva a pomerne dost reaktivna. Vyskusala som naozaj 10tky spf ale pri tomto uz ostanem.
Nemasti, plet po nom ostava zamatova a hebka. KraPrečítať viac
Krém Krém používam len krátko no musím uznať je neskutočne hydratuje. Trošku mi vadí ta ta vôňa ale pomaly si zvykam nieje to moc silné. Plus to ma krásne balenie a ľahko sa nanáša. Odporúčam na Prečítať viac
Výborné zloženieTento veľmi ľahký krém sa výborne vstrebáva, pričom obsahuje (aj podľa INCI decodera) množstvo prospešných látok pre pleť. Zároveň sa mi páči, že neobsahuje alkohol, parabény a ani syntetickPrečítať viac