Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.



Vaše super fotky a videá



Recenzie – 5
Odporúčam tento krém 10/10! Najlepší na zimu, hlavne pre citlivú pokožku
Krém s výbornou textúrou. Mám mastnú pleť s akné a je výborný na zimu. Hydratuje, vyživuje a nie je mastný. Určite ho kúpim znova.
Velmi vyzivny krem, pre moju zmiesanu plet sice trochu hutnejsi, ale na noc uplne v poriadku, nezanechava lepkavy pocit, rychlo sa vstrebe a pokozka je po nom napita a vyzivena
Mňa osobne krém nevyhovuje. Síce má priaznivé zloženie bez silikónov a parfumácie, ale konzistencia je pomerne ťažká, po natretí večer som ráno objavila na tvári drobné akné a nemôžem ani povedať, že by pleť bola nejako zvlášť upokojená alebo výživená. Za mňa vyhodené peniaze.
Krem ma mierne gelovu konzistenciu, po naneseni sa rychlo vstrebe a nezanechava mastny pocit. Pouzivam ho na noc a rano je plet krasne hydratovana a jemna. Nie je parfumovany a na mojej citlivej plet nevyvolal ziadnu reakciu.
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.