Na zimuMám rada ľahšie krémy, ale tento je super hydratačný, perfektný na zimu a stačí ho naozaj málo. Pekne vonia a robí krásny finish na pleti - taký "šťavnatý". Ku krému je aj špachtlička na nanPrečítať viac
Som nadšená 😍Dostala som tento krémik len ako vzorku k nákupu ale som nadšená. Jemná gélová textúra a príjemná mätová vôňa sú ideálne na leto. Na pleti sedí dokonale. Hneď objednávam celé balenie ❤️🥰
Príjemný krém Krém je ľahký, dobre sa vstrebáva, má príjemne jemnú vôňu a je skôr gélovitej konzistencie.
Oproti iným krémom, ktoré som mala, je menej hydratačný, preto si ho dávam skôr ráno a večer niečPrečítať viac
OdporucamTento produkt som pouzil asi 2 krat trosku mi sposobilo zacervenie ale hned mi to zmizlo kedze mam dost citlivu pokozku asi to bola nejaka taka reakcia ale to nic nebolo vazne ale ten vysledPrečítať viac
Na zimuMám rada ľahšie krémy, ale tento je super hydratačný, perfektný na zimu a stačí ho naozaj málo. Pekne vonia a robí krásny finish na pleti - taký "šťavnatý". Ku krému je aj špachtlička na nanPrečítať viac
Som nadšená 😍Dostala som tento krémik len ako vzorku k nákupu ale som nadšená. Jemná gélová textúra a príjemná mätová vôňa sú ideálne na leto. Na pleti sedí dokonale. Hneď objednávam celé balenie ❤️🥰
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.
Prihlásením potvrdzujem, že súhlasím s podmienkami ochrany Obchodné Podmienky