Dobrý Mám kombinovanú a citlivú pleť, aj citlivé oči. Nedráždi, nelepí, ale treba pod tým určite používať hydratáciu (toner, serum atd). Vydrží dlho. Vhodný viac pre mastnú alebo kombinovanú pleť.
Super ✨Krém má ľahkú textúru, používam spolu s tonerom a sérom z tejto rady už vyše roka, vždy večer a póry sú viditeľne menšie a pokožka toľko nemastní 🤩
Dobrý Mám kombinovanú a citlivú pleť, aj citlivé oči. Nedráždi, nelepí, ale treba pod tým určite používať hydratáciu (toner, serum atd). Vydrží dlho. Vhodný viac pre mastnú alebo kombinovanú pleť.