Super!Veľmi jemný a príjemný odličovací olej. Nedráždi moju pokožku, bez problémov odstráni môj makeup. Vmasírujem si ho do pokožky a potom pridám trošku vody, čím sa olej premení na jemnú penu a Prečítať viac
.zatiaľ najlepší odličovač, čo som kedy mala ♥ veľmi mi pomohol s akné a tiež už po umytí nemám pocit totálne suchej pokožky ako sa mi to stáva pri iných značkách. vrelo odporúčam!!!!!
Super!Veľmi jemný a príjemný odličovací olej. Nedráždi moju pokožku, bez problémov odstráni môj makeup. Vmasírujem si ho do pokožky a potom pridám trošku vody, čím sa olej premení na jemnú penu a Prečítať viac