Risk alebo ziskToto bol velky risk, lebo tu nebola ziadna recenzia a sampon stoji dost vela €. Ale kedze sampony co som pozerala nemali dobre recenzie, tak som si povedala, ze zariskujem. Uprimne som milo Prečítať viac
Yulah Gold Treatment ConditionerPrvá vec, ktorú si všimnete, je neuveriteľná vôňa, potom cítite hladké a poslušné vlasy, ktorých sa neustále chcete dotýkať.
Super kondicionér Používam v kombinácii so šampónom na poškodené vlasy a je to super kombo! Vlasy sa skvele lesknú a rozčesávajú. Mne osobne vyhovuje vôňa kondicionéra, je konzistenčne presne medzi tuhším a tPrečítať viac
HmmPoužívam pravidelne už asi dva mesiace a zatiaľ som nevidela zmenu. Vlasy sa mi mastia rovnako rýchlo a nevidím žiaden nový rast. Možno treba používať dlhšie. Maska ale má veľmi príjemný chlPrečítať viac