Skvelé tonikumSom veĺmi spokojná s týmto tonikom na vlasy.Vlasy nemastí,hydratuje,má takú mätový vôňu a príjemné pokožku chladí a ukĺudňuje.Jeho veĺkou výhodou je aj to,že je v spreji,ĺahko sa nanáša.VlasPrečítať viac
Výborný šampón. Tento šampón je veĺmi príjemný a veĺmi mi vyhovuje.Vlasy sa mi po ňom nemastia vydržia dlho čerstvé a nadýchané ,veĺmi príjemný pocit na pokožke,krásne chladí,netvoria sa lupiny.Používam ho Prečítať viac
Skvelé tonikumSom veĺmi spokojná s týmto tonikom na vlasy.Vlasy nemastí,hydratuje,má takú mätový vôňu a príjemné pokožku chladí a ukĺudňuje.Jeho veĺkou výhodou je aj to,že je v spreji,ĺahko sa nanáša.VlasPrečítať viac
Výborný šampón. Tento šampón je veĺmi príjemný a veĺmi mi vyhovuje.Vlasy sa mi po ňom nemastia vydržia dlho čerstvé a nadýchané ,veĺmi príjemný pocit na pokožke,krásne chladí,netvoria sa lupiny.Používam ho Prečítať viac
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.
Prihlásením potvrdzujem, že súhlasím s podmienkami ochrany Obchodné Podmienky