Krásne voniaPoužívam ho vyše mesiaca, pekne nevtieravo vonia, stačí jedna pumpicka lebo pekne peni takze vydrží dlho. Mam pomerne citlivú pokožku hlavy ale tento šampón mi sadol. Nespôsobuje svrbenie aPrečítať viac
Super!Nádherne vonia a robí vlasy hebkými, po vyskúšaní už moja stálica na poličke. Mám jemné a riedke vlasy, väčšinou mám s produktami problém, ale tento mi sadol a nerob mi vlasy mastnými.
Výborný šampón. Tento šampón je veĺmi príjemný a veĺmi mi vyhovuje.Vlasy sa mi po ňom nemastia vydržia dlho čerstvé a nadýchané ,veĺmi príjemný pocit na pokožke,krásne chladí,netvoria sa lupiny.Používam ho Prečítať viac
Skvelé tonikumSom veĺmi spokojná s týmto tonikom na vlasy.Vlasy nemastí,hydratuje,má takú mätový vôňu a príjemné pokožku chladí a ukĺudňuje.Jeho veĺkou výhodou je aj to,že je v spreji,ĺahko sa nanáša.VlasPrečítať viac
Odporúčam !Dlhšiu dobu som registrovala zvýšené vypadávanie vlasov - pri kúpaní, pri česaní, aj pri vysávaní. Začala som používať tento šampón a musím povedať, že zapracoval neskutočne. Vlasy už skoro Prečítať viac
SKVELÉ!Tento šampón je absolútne dokonalý, má krásnu vôňu ale nie takú žeby to mojej pokožke vadilo, trpím seboreu a dlho som hľadala šampón ktorý nebude moju kožu dráždiť, tento odporúčam 10/10 🤩
Aj na citlivu pokozku hlavyTento sampon je uzasny. Staci jedna pumpicka na dlhe vlasy a nenormalne sa rozpeni. Vyborne cisti vlasy aj pokozku hlavy, zaroven ju prijemne osviezi mentol. Pokozka je bez podrazdenia a mojPrečítať viac
Krásne voniaPoužívam ho vyše mesiaca, pekne nevtieravo vonia, stačí jedna pumpicka lebo pekne peni takze vydrží dlho. Mam pomerne citlivú pokožku hlavy ale tento šampón mi sadol. Nespôsobuje svrbenie aPrečítať viac