Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.


Vaše super fotky a videá










Recenzie – 13
Zanechal mi pokožku hlavy čistú a vlasy sa mi tak rýchlo nemastia. Zanecháva pekný lesk.
Mám veľmi mastné vlasy, tento šampón mi veľmi pomohol a fľaša je veľká, takže vydrží dlho.
Napriek názvu na obale sa odporúča umývať si vlasy týmto šampónom dvakrát denne. Čo presne tento šampón robí? Logicky by vám mal zabrániť v takom častom umývaní vlasov. Ako šampón je v poriadku, ale neprináša žiadne zlepšenie; vlasy sa mastia rovnako rýchlo.
šampón mi vyhovuje, vlasy sú po ňom ľahké a je veľmi fajn
Najlepší šampón na mastné vlasy, ktorý som skúsila, či už sa jedná o drogériu alebo parfumérii. Šampón je šetrný a vlasy zanecháva hebké a vyživené, tiež sa po ňom vlasy mastia znateľne menej, a balenie šampónu dlho vydrží :)
Veľmi som sa tešila na tento šampón. Bohužiaľ som nespoznala rozdiel v mastení sa mojich vlasov. Príde mi, že sú možno aj trošku viac mastné ako s inými šampónmi, takže by som ho na mastnotu preto veľmi neodporúčala. Musím ale povedať, že mi vypadáva teraz oveľa menej vlasov ako obvykle a po každom umytí mám dlho voňavé a hebké vlasy. Nie je ani potreba kondicionéra, pretože sa vlasy krásne rozčesávajú aj bez neho. Skôr by som ho neodporučila, pretože nespĺňa pocit čistoty po umytí vlasov as mastnými vlasmi nijako nepomohol.
Mám kučeravé vlasy, pričom hore sa mi rýchlo mastnia a dole sa veľmi krepovatia. Tento šampón mi žiaľ vôbec nepomohol, mala som po ňom horšie vlasy. Na tento typ vlasov neodporúčam.
Na začiatku som bol trochu skeptický, ale keďže som trpel vypadávaním vlasov, chcel som tento šampón vyskúšať. Som šťastná, že som to urobila, pretože som videla, ako mi vlasy po každom umytí padajú menej a menej. Vôňa je trochu nepríjemná, ale zvyknete si. Kúpim si ho znova, pretože môj prvý nákup je takmer prázdny.
Veľmi sklamaná som ostala. Hneď po prvom umytí má svrbela hlava. Vydržala som ešte tri umytia,že snáď..... Ale bohužiaľ nesadol mi tento šampón,čo za tých 20€ je dosť. Takže okrem mastných vlasov mám teraz aj lupiny z neho... A pritom som mala vlasy v skutku krásne, lesklé a nekrepovite. Aj tri dni som vydržala si hlavu neumyvat. Ak Vam sadne a nebude vás hneď po prvom umytí svrbiet hlava,tak máte vyhraté.
Mám husté jemné a dlhé vlasy, ktoré sa rýchlo mastia práve kvôli tomu, že sú tak jemné a hladké. Preto si ich musím umývať a fénovať každý večer. Ale značku Daeng Gi Meori som si veľmi obľúbila a nie je to môj prvý výrobok z tohto radu. Ich prírodné šampóny sú prvotriedne, nechávajú moje vlasy mäkké, pestované a veľmi lesklé. Pokožku nedráždi, lupiny netvoria. Vôňa šampónu je orientálna/ázijská a hrejivá presne tak ako to mám rada. Trochu pripomína vôňu kadidla alebo vonných tyčiniek skrátka ako keď navštívite naozaj dobrú čajovňu s upokojujúcou atmosférou. 😊🙏🏻 Konzistencia trochu lepivá, ale to nevadí, aspoň nehrozí, že by mi dávka omylom vypadla z dlane pri umývaní.😅 Ale nový dizajn a uzáver/pumpička pre mňa bol celkom šok, pretože nejde sprevádzkovať pumpička! Najprv som si dokonca myslela, že som dostala úplne iný výrobok. 😂 Až overenie EANu ma však upokojilo a došlo mi, že ide len o iný vzhľad rovnakého výrobku.
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.