Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.

Vaše super fotky a videá










Recenzie – 10
Использую шампунь 2 недели, и уже чувствую как мои волосы стали, блестящие, крепкие, за 2 недели у меня значительно уменьшилось выпадение волос после мытья, запах на любителя ( травяной) но после использования остаётся эффект охлаждения, кстати волосы стали пушиться меньше, я в восторге от этого шампуня
Tento šampón ma prekvapil; dorazil v perfektnom stave, veľmi dobre zabalený, aby sa zabránilo rozliatiu a náhodnému vytečeniu. Šampón má tmavú farbu, veľmi dobre pení s minimálnym trením a príjemne vonia. Vôňa je najsilnejšia pri prvom umývaní vlasov, ale po uschnutí takmer úplne zmizne a vlasy zostanú hodvábne, čisté, lesklé a bez krepovatenia. Nepoužívam ho veľmi dlho a zatiaľ som si nevšimla žiadny účinok proti vypadávaniu vlasov; recenziu aktualizujem po dlhšom používaní. Zatiaľ sa kvalita a textúra mojich vlasov výrazne zlepšili. Zvlášť si zaslúžim zmienku o úžasných darčekoch a vzorkách, ktoré sú súčasťou balenia.
Šampón je potrebné poriadne premasírovať do pokožky hlavy až sa vám urobí pena. Pomohol mi na moje jemné a rýchlo sa mastiace vlasy. Mám ich hladké, silnejšie, menej padajú a nie sú splihlé. Odporúčam používať dlhodobo, aby ste zistili, či vám bude vyhovovať alebo nie. Som s ním spokojná a mám v pláne k nemu ešte dokúpiť kondicionér.
Vynikajúci hodvábny šampón, ktorý dodáva lesk a rozčesáva vlasy. Odporúčam ho!
Pri objednávke iných produktov som dostala vzorku a keď som ju vyskúšala, veľmi sa mi páčila a moje vlasy boli veľmi jemné!
Šampón so špecifickou vôňou. Nevadí mi. Vlasy silnejšie. Na posilnenie vlasov používam viacero produktov z tejto rady, jedným z nich je aj spomínaný šampón. Je rozdiel v množstve vlasov. Šampón používam asi 2 mesiace. Predpokladám, že každým mesiacom to bude len lepšie a lepšie. :)
Moje vlasy sú silnejšie ako kedykoľvek predtým. Používajte s tonikom na vlasy a sprejom na stredné dĺžky a končeky od tej istej spoločnosti
So šampónom som veľmi spokojná. Pred použitím šampónu som stratil veľa vlasov. Všimol som si rozdiel od prvého použitia. Pomáha efektívne. O vlasy sa dobre starajú, vyzerajú hodvábne aj bez oplachovania. toto je skutočný nález. Odporúčam všetkým, ktorí majú problémy s vypadávaním vlasov. Pohodlné balenie s dávkovačom a ochranou proti rozliatiu.
Cena tohto šampónu nie je žiadna sranda,ale totálne to stojí za tie peniaze.Dlho som nevedela nájsť náhradu za argánový šampón od Welcosu a tak som sa odhodlala aj pre čosi drahšie produkty. No neľutujem, lebo po prvom použití sa moje suché končeky vlasov scelili aj bez kondicioneru a vlasy doslova nabrali "druhý dych" 😍sú lesklé,hodvábne a pritom nestratili objem čo je pre mňa dôležité keďže mám veľmi riedke vlasy....čo sa týka chumáčov vlasov pri umývaní, česaní, fénovaní neboli skoro žiadne !! Akurát sa mi urobili šupiny ale po treťom použití sa pokožka prispôsobila a neboli už žiadne 😉bol to akoby detox. Zabudnite však na preparfémované šampóny, nakoľko Ksisters ponúka BIO produkty takže práve preto zväčša necítite žiadnu vôňu alebo veľmi jemnú či bylinkovú a to platí aj pri starostlivosti o pleť a telo. Za mňa 5 hviezdičiek,nakoľko mi tento šampón vrátil vlasy do pôvodného stavu,menej vypadávajú, sú lesklé a hladké aj bez ďalších vlasových produktov! Určite odporúčam 😍
Šampón som si objednala zo zvedavosti, mávam totiž občas problémy so svrbiacou pokožkou hlavy a so šialeným vypadávaním vlasov spojeným so stresom. Šampón som použila prvýkrát, uvádza sa, že pomáha rozčesať vlasy aj bez nutnosti použiť kondicionér. Je fakt, že vlasy išli ľahšie rozčesať už po prvom použití. Po umytí síce vlasy neboli hneď hebké, ale naopak mi prišlo, že sú ešte drsnejšie, než boli predtým, to ale trvalo len do doby, než uschli. Teraz sú vlasy naozaj ľahučké, rozstrapkané končeky sa maličko zatiahli a čo je hlavné - hlava nesvrbí! Povedala by som, že na prvé použitie dosť dobrý 😎 Áno, a nezľaknite sa - šampón je hnedý, pena síce zbelie, ale vymýva sa potom zase so béžova 😅 Vôňa je bylinková, celkom príjemná, pripomína mi sladké drievko, čo mi vôbec nevadí - sladké drievko ja osobne milujem ❤️
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.