Oňa Najlepsi kondicioner aky som kedy mala. Gelova tekstura, netreba davat vela ale zalezi od dlzky vlasov. Mozete nechat posobyt ale nemusite je to na vas. Ja sa zvycajne ponahlam pre odporucamPrečítať viac
Sú aj lepšie maskyVyskúšala som malé balenie a moc sme si s touto maskou nesadli. Nepríde mi tak hydratačná a výživná ako iné produkty. Neohúrila ma a ani úplne nesklamala
Oňa Najlepsi kondicioner aky som kedy mala. Gelova tekstura, netreba davat vela ale zalezi od dlzky vlasov. Mozete nechat posobyt ale nemusite je to na vas. Ja sa zvycajne ponahlam pre odporucamPrečítať viac
Sú aj lepšie maskyVyskúšala som malé balenie a moc sme si s touto maskou nesadli. Nepríde mi tak hydratačná a výživná ako iné produkty. Neohúrila ma a ani úplne nesklamala
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.
Prihlásením potvrdzujem, že súhlasím s podmienkami ochrany Obchodné Podmienky