Neogen olejJe to síce olej, ale vôbec nezanecháva pocit mastnoty, krásne sa vstrebe a hydratuje, používam ho aj na krk a dekolt. Dobre sa dávkuje, fľaštička je sklenená, čo oceňujem, stačí ho málo a poPrečítať viac
Krem MISSHA👱🏻♀️💜 Milujem tento krem. Krem je jeden velky EXTREM. Oblubila som si ho natolko, ze ostavam pri jeho dennom pouzivani uz druhy rok. Aj napriek tomu, ze balenie vyzera velmi malinke po oPrečítať viac
Neogen olejJe to síce olej, ale vôbec nezanecháva pocit mastnoty, krásne sa vstrebe a hydratuje, používam ho aj na krk a dekolt. Dobre sa dávkuje, fľaštička je sklenená, čo oceňujem, stačí ho málo a poPrečítať viac