Super voňavý krém Krém s veľmi príjemnou vôňou , užívam si jeho nanášanie každý večer . Kombinujem so sérom od rovnakej značky . Ráno mám pleť krásne rozjasnenú , ako po žiadnom inom krémen. Kúpim si znova
Jednoducho úžasné Síce krém používam krátko ale taký glow som nemala snáď nikdy, moja pokožka nie je začervenaná a hlavne to že to snáď prvý krém ktorý nevadí mojej citlivej pokožke ❤️
Top maskaPre mňa je táto maska najlepšia, ktorú som vyskúšala. Mám zmiešanú pleť, ktorá po tejto maske (celú noc na tvári) bola ráno hydratovaná s qlow efektom, super na dotyk. Dokonca ešte večer bolPrečítať viac
SerumMám citlivú pokožku ale sérum je evidentne aj pre citlivé pokožky, žiadny problém som nenašla po týždni používania. odporúčam.
Pleť zatiaľ nieje nejaká iná ale nevyhodila som sa a to je dobPrečítať viac
Príjemný toner Mám suchú a citlivú pleť. Tento toner je veľmi príjemný a pleť je po ňom super hydratovaná. Nanášam 2-3 krát po sebe a potom zvyšok rutiny.
Skvelé tonikum ! Tonikum je veľmi príjemné na pleti, nie je extra parfumované, pokožku pekne pripraví na nanášanie ďalších produktov. Pleť zjednotí a s kombináciou séra a krému je top !
Odporúčam vyskúšať !
Najlepšia maskaOdporúčam, Začala som ju používať pravidelne a vidím výsledky, mám po nej úplne žiarivú jemnú pleť, skvelá na noc ani neviem že ju na sebe mám🤍
Super voňavý krém Krém s veľmi príjemnou vôňou , užívam si jeho nanášanie každý večer . Kombinujem so sérom od rovnakej značky . Ráno mám pleť krásne rozjasnenú , ako po žiadnom inom krémen. Kúpim si znova