🙂Zatiaľ som tento produkt použila iba 3 krat ale plní to, čo asi každý od týchto náplasti očakávame hydratuje očné okolie a chladí, to sa hodí keď máte pocit unavených oči. 🙂
Príjemný hydratačný krém Krém je príjemný na pleti, nespôsobuje žiadne podráždenia, na leto super, v zime si myslím, že by bol málo výživný. Mam suchú, citlivú pleť a 37rokov, odporúčam za vyskúšanie určite stojí aPrečítať viac
Najlepší olej na peryObjednala som na základe pozitívnych recenzií a som milo prekvapená, olej je na perách príjemný, ani hustý, ani riedky, dokonalá konzistencia a hydratácia. Po pití a konzumácií lesk zmizne, Prečítať viac
Čistiaci olejNikdy som neskúšala dvojfázové čistenie pleti a keďže mám z tejto rady sérum aj krém, tak som siahla aj po tomto oleji. Mám citlivú a zmiešanú pleť, čelo mám mastné, a tak som bola pri výberPrečítať viac
Poteší Moja pleť nejako nevie prísť na chuť látkových masiek a väčsinou som z nich vyhádzaná a nechávajú mi dosť mastný film na pokožke. Potom som vyskúšala tieto masky a som veľmi spokojná, po aplPrečítať viac
Super kremKrém je perfektný.
Mám veľmi citlivú pleť, tento krém ju krásne upokojí. Konzistenciu mám rada a stačí ho naozaj málo na celú tvár, používam ho každý deň.
Odporúčam, som spokojná. :)
Super čistiaca pena na tvár Pena veľmi dobre čistí tvár a nezanecháva ju vysušenú. Má príjemnú vôňu, trochu mi pripomína vôňu klasických mydiel. Jednu hviezdičku strhávam za poškodený uzáver, ktorý nie je možné zatvoriPrečítať viac
100% skvelý produkt (pleť s rosaceou)Na Abib v K-sisters som vyslovene čakala. Sedum Hyaluron krém mi darovala kamarátka zo Soulu a bol to najlepší hydratačný krém na leto, aký som mohla mať. A takisto nesklamala aj ich HeartlePrečítať viac
🙂Zatiaľ som tento produkt použila iba 3 krat ale plní to, čo asi každý od týchto náplasti očakávame hydratuje očné okolie a chladí, to sa hodí keď máte pocit unavených oči. 🙂
Príjemný hydratačný krém Krém je príjemný na pleti, nespôsobuje žiadne podráždenia, na leto super, v zime si myslím, že by bol málo výživný. Mam suchú, citlivú pleť a 37rokov, odporúčam za vyskúšanie určite stojí aPrečítať viac
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.
Prihlásením potvrdzujem, že súhlasím s podmienkami ochrany Obchodné Podmienky