sk ÔéČ

Reklamácia

1. Ak sa zist├ş, ┼że dod├íny tovar m├í chyby alebo vady, spolo─Źnos┼ą Ksisters pon├║kne Kupuj├║cemu dar─Źekov├ę ─Źi in├ę pouk├í┼żky. Z├íkazn├şk m├┤┼że tie┼ż po┼żadova┼ą odstr├ínenie vady vo forme n├íhradn├ęho produktu. Ak je odstr├ínenie vady pre spolo─Źnos┼ą Ksisters nemo┼żn├ę alebo nev├Żhodn├ę, m├í Kupuj├║ci pr├ívo po┼żadova┼ą z─żavu z k├║pnej ceny a pr├şpade v├Żznamnej vady odst├║pi┼ą od k├║pnej zmluvy.

2. V├Żrobok sa pova┼żuje za vadn├Ż, najm├Ą ak nem├í obvykl├ę alebo prezentovan├ę vlastnosti, nezodpoved├í zam├Ż┼í─żan├ęmu ├║─Źelu, nesp─║┼ła z├íkonn├ę po┼żiadavky alebo nebol dodan├Ż v dohodnutom mno┼żstve. Citlivos┼ą pleti alebo alergick├í reakcia na dodan├Ż tovar nie je d├┤vodom na zistenie poruchy tovaru. Rovnako vady dar─Źekov alebo bezplatn├Żch predmetov, na ktor├ę sa objedn├ívka nevz┼ąahuje, nepredstavuj├║ vadu predmetu. Fotografie v├Żrobkov v na┼íom internetovom obchode sl├║┼żia iba na ilustr├íciu a nepredstavuj├║ z├ív├Ązn├Ż popis vlastnost├ş v├Żrobkov (napr├şklad balenie sa m├┤┼że l├ş┼íi┼ą v d├┤sledku zmien vykonan├Żch v├Żrobcom).

3. V┼íetky ot├ízky t├Żkaj├║ce sa reklam├ície v├ím radi zodpovieme, ak n├ís budete kontaktova┼ą na e-maile [email protected] spolu s vyplnen├Żm reklama─Źn├Żm formul├írom, ktor├Ż n├íjdete tu.
Pri vyp─║┼łan├ş formul├íra nezabudnite pop├şsa┼ą, o ak├║ vadu ide a prilo┼żi┼ą fotografie chybn├ęho produktu (ak je to mo┼żn├ę).
Reklamovan├Ż tovar spolu s reklama─Źn├Żm formul├írom n├ím za┼ílite na adresu: Puchovska 16, 831 06 Bratislava, Slovakia, Okres Raca.

4. Ksisters bude informova┼ą Kupuj├║ceho o pos├║den├ş reklam├ície, najm├Ą o prijat├ş reklam├ície a jej pozit├şvnom alebo negat├şvnom pos├║den├ş, prostredn├şctvom e-mailu alebo textovej spr├ívy, najnesk├┤r do 30 dn├ş odo d┼ła jej podania. Ksisters m├┤┼że tie┼ż kontaktova┼ą z├íkazn├şka telefonicky.

5. S┼ąa┼żnos┼ą bude okam┼żite presk├║man├í. Spracovanie reklam├ície vr├ítane odstr├ínenia vady obvykle nepresahuje 30 dn├ş. V opa─Źnom pr├şpade m├í kupuj├║ci pr├ívo odst├║pi┼ą od k├║pnej zmluvy. Je zodpovednos┼ąou kupuj├║ceho, aby pomohol spolo─Źnosti Ksisters dodr┼ża┼ą uveden├Ż term├şn.

6. N├íklady spojen├ę s vr├íten├şm tovaru v pr├şpade opr├ívnenej reklam├ície hrad├ş Ksisters.

Prihl├ísen├şm potvrdzujem, ┼że s├║hlas├şm s podmienkami ochrany┬á