Nežne voňajúci krém Krém s pumpičkou príjemnej, vpíjavej konzistencie. Jemná vôňa, taká bábätkovská. Používam celú sadu Floria (čistiaca pena, tonikum, esencia, krém) a som spokojná. Pleť vyzerá po týždni užívaPrečítať viac
Najlepší krém Toto je najlepší krém aký som kedy používala, krásne sa vstrebe pod makeup, nemastny a trošičku bieliaci, hlavne má fakt silné spf, na dovolenke v Thajsku sa mi tvár takmer vôbec neopálila, Prečítať viac
skinlabVeľmi príjemná konzistencia, ako mlieko. Používala som ho počas liečby roaccutanom a moja pleť bola hydratovaná dostatočne.
Moja pleť toleruje gélové a vodičkové konzistencie, veľmi mi nesaPrečítať viac
Skvelá podkladová báza Pleť osvieži, rozjasní, mne osobne vyhovuje ako podkladová báza pretože je mierne lepiva po na nanesení, veľmi ľahko sa nanáša - z hustejšej tekutiny sa na pleti meni na "vodu" a skvelé reagPrečítať viac
Super hydratáciaMasku som použila po čistení pleti, pleť pekne zhydratovala, skúšala som viac masiek od tejto firmy a zatiaľ som vždy bola spokojná. Mám normálnu pleť, občas citlivú.
Skin & Lab krém Krém posilňuje kožnú bariéru, intenzívne hydratuje a nedráždi pleť. Tiež jemne vonia a dá sa ľahko rozotrieť. Je vhodný pre suchú aj zmiešanú pokožku na celoročne použitie.
Krásne hydratujeMám citlivú zmiešanú pleť, hlavne v zime, a preto sa vyhýbam ťažkým krémom, no ľahké gély naopak nehydratovali dostatočne. Má jemne lepkavú konzistenciu, preto používam skôr na noc :)
Skvelý hydratačný keemMám zmiešanú pleť s ružovkou, preto je pre mňa ťažké nájsť krém ktorý by mal takto dobré zloženie a bol príjemný na pleti. Tento krém spĺňa pre mňa všetky požiadavky, veľká spokojnosť.
100% skvelý produkt (pleť s rosaceou)Na Abib v K-sisters som vyslovene čakala. Sedum Hyaluron krém mi darovala kamarátka zo Soulu a bol to najlepší hydratačný krém na leto, aký som mohla mať. A takisto nesklamala aj ich HeartlePrečítať viac
Super hydratáciaPríjemné mliečko pre super hydratáciu, ktoré má príjemnú konzistenciu trošku hustejšieho mliečka a veľmi ľahko sa rozotiera a vstrebáva a ako inak aj skvelo hydratuje
Nežne voňajúci krém Krém s pumpičkou príjemnej, vpíjavej konzistencie. Jemná vôňa, taká bábätkovská. Používam celú sadu Floria (čistiaca pena, tonikum, esencia, krém) a som spokojná. Pleť vyzerá po týždni užívaPrečítať viac
Najlepší krém Toto je najlepší krém aký som kedy používala, krásne sa vstrebe pod makeup, nemastny a trošičku bieliaci, hlavne má fakt silné spf, na dovolenke v Thajsku sa mi tvár takmer vôbec neopálila, Prečítať viac
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.
Prihlásením potvrdzujem, že súhlasím s podmienkami ochrany Obchodné Podmienky