Dobré vankúšiky pod oči Vankúšiky sú veľmi dobré, čo oceňujem je že sú bez vône, mala som ich v chladničke, ráno potom príjemné osviežia očné okolie, opuchy redukované, čo sa týka tmavých kruhov a jemných vrások soPrečítať viac
Poteší Moja pleť nejako nevie prísť na chuť látkových masiek a väčsinou som z nich vyhádzaná a nechávajú mi dosť mastný film na pokožke. Potom som vyskúšala tieto masky a som veľmi spokojná, po aplPrečítať viac
Najlepšie masky sú od tejto značky Textilné masky tejto značky už používam nejakú tú dobu, najobľúbenejšia je táto a Aloe vera, zatiaľ ale ani žiadna z ostatných nesklamala. Krásne hydratujú, pleť je po nich krásna žiarivá a Prečítať viac