červený ílMám rada kórejskú kozmetiku a až do tejto čist. peny som bola vždy spokojná.Ale bohužial na túto penu som dostala silnú alergickú reakciu.Tvár ma strašne začala pálit a bola som celá červenáPrečítať viac
Vynikajúci olejTento olej som pre svoju dospievajúcu dcéru objednala asi trikrát, možno aj viackrát. Perfektne jej čistí póry. A moja dcéra sama hovorí, že si nevedela predstaviť lepší olej na problematickPrečítať viac
červený ílMám rada kórejskú kozmetiku a až do tejto čist. peny som bola vždy spokojná.Ale bohužial na túto penu som dostala silnú alergickú reakciu.Tvár ma strašne začala pálit a bola som celá červenáPrečítať viac