Celkom slušnéMám citlivú pleť, skôr suchšiu, čistiaca pena je dobrá, moju pleť nedráždi, pekne vyčistí, ale hviezdička dole za štípanie v očiach. Dávam si pozor pri umývaní tváre, ale niekedy sa stane žePrečítať viac
Seoul 1988Objednávala som pre svokru, používa len túto sériu. Má aj serúm a tento krém. Nevie si ich vynachváliť. Žiadne nežiadúce účinky nepostrehla a ako ona hovorí, tak pleť cíti vypnutejšiu a dokoPrečítať viac
Celkom slušnéMám citlivú pleť, skôr suchšiu, čistiaca pena je dobrá, moju pleť nedráždi, pekne vyčistí, ale hviezdička dole za štípanie v očiach. Dávam si pozor pri umývaní tváre, ale niekedy sa stane žePrečítať viac