Celkom slušnéMám citlivú pleť, skôr suchšiu, čistiaca pena je dobrá, moju pleť nedráždi, pekne vyčistí, ale hviezdička dole za štípanie v očiach. Dávam si pozor pri umývaní tváre, ale niekedy sa stane žePrečítať viac
Celkom slušnéMám citlivú pleť, skôr suchšiu, čistiaca pena je dobrá, moju pleť nedráždi, pekne vyčistí, ale hviezdička dole za štípanie v očiach. Dávam si pozor pri umývaní tváre, ale niekedy sa stane žePrečítať viac