Ílová maskaMaska po nanesení vysychá, ako bežná ílová, takže si ju radšej zvlhčujem - inak je moja citlivá pleť podráždená. Po umytí je pleť príjemná a svieža.
SuperMoj oblubeny exfoliator je vypredany, takze som musela siahnut po inej variante. Tento ma prijemnu vonu, najprv som bola skepticka voci tomu ale po 2 tyzdnoch pouzivania super, uz som v polPrečítať viac
Super peelingPo nanesení na pokožku sa tvoria malé šupinky. Po umytí je pleť jemnučká, hladká a žiarivá. Gél vonia jemne po citrusoch a nevysušuje. Za mňa super, lebo ho dobre znáša moja suchá pleť ktoráPrečítať viac
Ílová maskaMaska po nanesení vysychá, ako bežná ílová, takže si ju radšej zvlhčujem - inak je moja citlivá pleť podráždená. Po umytí je pleť príjemná a svieža.