Skvelý balzamNeštípe v očiach, jemný a veľmi dobre sa zmýva. Ale úplne top je krabicka, s integrovaným vrchnákom a naberačkou. Veľmi praktické! Kupujem znovu.
OlejKupu odporucam, super konzistencia, plet je vycistena, dokonale hladká, pory eliminovane. Pleť nie je stiahnutá, ale hydratovana. Trochu nevhodne davkovanie, pri ktorom vyjde ovela viac prodPrečítať viac
Skvelý balzamNeštípe v očiach, jemný a veľmi dobre sa zmýva. Ale úplne top je krabicka, s integrovaným vrchnákom a naberačkou. Veľmi praktické! Kupujem znovu.
OlejKupu odporucam, super konzistencia, plet je vycistena, dokonale hladká, pory eliminovane. Pleť nie je stiahnutá, ale hydratovana. Trochu nevhodne davkovanie, pri ktorom vyjde ovela viac prodPrečítať viac
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.
Prihlásením potvrdzujem, že súhlasím s podmienkami ochrany Obchodné Podmienky