Spokojnosť Maska je super, hlavne po čistení, pekne stiahne póry a zredukuje začervenanie. Navyše ju stačí mať na pleti 3-5 minút a po zotretí je hneď vidno výsledok.
SkveleMaximalna spokojnost pouzivam ja plet 49 mastna dehydrovana 3x do tyzdna na to toner a serum zakoncim kremom a moja plet krasne zjednotena, dcera 19 normalna plet sem tam vyrazky v t-zone vePrečítať viac
Mikroihlickove serumSerum ma príjemnú gélovu konzistenciu, po nanesení jemne štípe. Používam obdeň pri večernej rutine. Pleť je vypnutejsia, zdravší vzhľad, vďaka seru sa lepšie vstrebavaju ďalšie zložky. NabuPrečítať viac
OdporúčamTieto Toner Pads sú pre moju zmiešanú a citlivú pleť veľmi dobrým krokom v rutine. Odporúčam ich ak máte textúru a nerovnú pleť. Nemyslím si, že je to priamo na akné a čierne bodky, ale ak cPrečítať viac
Needly anti trouble padsPerfektne vankúšiky.
Už gramážou balenia naznačuje, že sú parádne nacucane a veľké. Naviac efektívne. Jemný prelína a následne upokojenie pokožky. Po použití po celej tvári ich zvyknem roztPrečítať viac