červený ílMám rada kórejskú kozmetiku a až do tejto čist. peny som bola vždy spokojná.Ale bohužial na túto penu som dostala silnú alergickú reakciu.Tvár ma strašne začala pálit a bola som celá červenáPrečítať viac
Nie zláMasku som si kúpila na upchaté póry a komedony. Aj keď musím povedať, že pleť mi vyčistila, s upchatými komedonmi mi veľmi nepomohla. Nie je to zlá maska, neľutujem, že som ju vyskúšala, alePrečítať viac
červený ílMám rada kórejskú kozmetiku a až do tejto čist. peny som bola vždy spokojná.Ale bohužial na túto penu som dostala silnú alergickú reakciu.Tvár ma strašne začala pálit a bola som celá červenáPrečítať viac