Sérum APLBSéra od tejto značky veľmi dobre poznám a vždy vyskúšam niektoré pretože je za super cenu.
Toto je nové ale teším sa na jeho účinky lebo vyzerá fakt veľmi dobre.
Výborný tonerToner má krásnu bylinkovu vôňu, je redší ako verzia bez parfemov, mám oba, tak to viem porovnať, ten bez vône je viac gelovity, ale krásne hydratuje pleť a jemne vyhladí, výborný produkt😉
SuperToto tonikum je jedno z najlepších tonikum, aké som kedy použila. Textúra je o niečo hustejšia ako voda. Zanecháva na pokožke mierne lepkavú vrstvu. Nemá žiadnu výraznú vôňu. Vhodné pre citlPrečítať viac
patchTak toto sú skvelé nálepky.Vyskúšala som už všelijaké,tieto sú najlepšie.Od VT Cosmetics už dlho používam Reedle shot séra.Je to skvelá kozmetika a tieto nálepky za mňa TOPka 👍
Sérum APLBSéra od tejto značky veľmi dobre poznám a vždy vyskúšam niektoré pretože je za super cenu.
Toto je nové ale teším sa na jeho účinky lebo vyzerá fakt veľmi dobre.