Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.

Vaše super fotky a videá










Recenzie – 12
Tenko krém Vám urobí mega hladkú textúru. Konzistencia je hustejšia, nezapácha. Dávam na noc a alebo pod makeup.
Odporúčam všetkým čo majú rovnaký problém ako ja… ženy po 30tke s vyrážkami na obvode sánky.. používam každý druhý deň a som extrémne spokojná
Tento krém používam 2x do týždňa, kyselina glykolova pôsobí ako jemný chemický peeling preto ho netreba používať častejšie. Je príjemný, bez vône konzistencia je stredne hustá, balenie tuby mi vyhovuje, pretoze z neho vytlačím všetok krém a neznesiem si obsah tuby baktériami. Vhodný aj na zacervenanu pokožku po kútikoch.
Mám mastnú pleť ,super hydratacny krem ,vhodný aj pod makeup
Odporúčam všetkými desiatimi. Veľmi mi pomohol s pigmentáciou a so zjednotením pleti. Dávam ho ob deň večer a pleť je vždy krásne hydratovaná a plná života. Akné mi po dvoch týždňoch celkom zmizlo a ja som nemohla inak ako napísať kladnú recenziu.
Odporúčam ho najmä v prípade zafarbenia pleti! Krásne ich rozžiari a dokonale hydratuje. Má jemnú konzistenciu a rýchlo sa vstrebáva. Odporúčam to z celého srdca!
Jedna z najlepších vecí, aké som mohla urobiť, bolo objednať si tento krém. Aplikujem ho na noc a odkedy ho používam, moja pleť je oveľa krajšia a hladšia.
Konecne jeden z mala kremov, ktory mi sadol aj na moju mastnu plet, so sklonom k akne, je trochu hutnejsi, ale vstrebe sa , ja pouzivam na vecer, super
Veľmi dobrý krém, najlepší aký som vyskúšala! Počkajte, keď bude opäť k dispozícii, ďakujeme
Skvelý krém, ktorý má textúru mastičky. Pleť ľahko premastí, používam predovšetkým na noc. Mám ho krátko, ale zatiaľ skvelá edícia pre hydratáciu aj počas vyrážkového obdobia.
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.