Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.








Vaše super fotky a videá










Recenzie – 116
Používam ho už takmer 2 roky a je to jeden z najlepších krémov na problematickú pleť s dermatitídou a reaktivitou. Textúra je veľmi ľahká, jemná a rýchlo sa vstrebáva bez toho, aby bola mastná alebo lepkavá.
Super
Veľmi ľahký, rýchlo sa vstrebáva a dobre hydratuje pokožku. Je bez parfumácie, čo si veľmi cením. Zanecháva pokožku zdravú a jemnú. Vrelo ho odporúčam!
Tento produkt používam ako doplnok k mojej večernej rutine. Po týždni používania sa mi výrazne zlepšila kvalita pleti. Mám zmiešanú/mastnú pleť a jeho gélová textúra ju dobre hydratuje bez toho, aby ju zaťažovala. Ľudia, ktorí si myslia, že mastná pleť ich oslobodzuje od používania hydratačných krémov, nevedia, koľko prichádzajú o kvalitu pleti, pretože nie je zabezpečená dostatočná hydratácia a pleť je náchylnejšia na poškodenie svojej kožnej bariéry. Vrelo odporúčam produkty skin1004 zamerané na rôzne kožné problémy.
Po odporúčaní od Ksisters som dúfala a vôbec som nepochybovala, že krém bude zlý, ale úprimne, krém mi nepáči, pretože je pre mňa príliš gélový a krátko po nanesení zanecháva na pleti pocit „limetky“. Je pekne hydratačný, ale na moju mastnú, citlivú pleť je príliš gélový. Jediné plus je, že keď si ho nanesiete večer, pleť je na druhý deň pekne „upravená“, hladká. Ale to je všetko. Nabudúce si kúpim niečo iné.
Teraz ho mám každý večer v starostlivosti o pleť, je to veľmi dobrý upokojujúci gél, páči sa mi. Používam aj tonikum a sérum a vidím výsledky.
Veľmi nezvyčajná a príjemná textúra, vzala som si malé množstvo na vyskúšanie, objednám si ďalšie😊
Krém má veľmi ľahkú, gélovú konzistenciu a je ideálny pre mastnú a zmiešanú pleť – presne takú mám aj ja. Toto je moja tretia fľaštička a určite si kúpim ďalšiu. Vrelo ho odporúčam.
Toto je najlepší krém, aký som kedy použila. Mám zmiešanú citlivú pleť a objednala som si 30 ml na vyskúšanie. Aplikujem ho každý deň ráno a večer, vydržal mi asi 1,5 mesiaca, čo je na taký objem dosť dlho. Výsledkom je, že sa mi veľmi páčil, moja pleť bola veľmi jemná a hladká. Samotná konzistencia je gélová, ale nezanecháva lepkavý pocit. Vstrebáva sa pomerne rýchlo, ale nie za sekundu, takže ho môžete pokojne nanášať. Možno bude na zimu príliš ľahký, ale na jar-leto si myslím, že je ideálny. Určite si objednám väčší objem, odporúčam ho vyskúšať)
Gélová konzistencia sa spočiatku zdá byť mierne lepkavá, ale po chvíli sa úplne vstrebe. Je priskoro povedať, či skutočne upokojuje, ale je perfektná pod mejkap.
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.