Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.





Vaše super fotky a videá










Recenzie – 12
Obľúbený :) Naozaj cítim, ako sa mi spevňuje pleť a vrásky sú menej viditeľné. Je bez parfumácie a nespôsobil mi žiadne alergické reakcie – čo je zázrak ;)) Bohatá konzistencia, mierne lesklá pleť, nekomedogénny, účinný a hladko sa rozotiera.
Tento krém používam už viac ako rok, ale tuba sa mi ešte neminula a odvtedy som si ho nedala na tvár. Mám zmiešanú pleť a po prvom použití bolo jasné, že sa ani po niekoľkých hodinách nevstrebáva a má dráždivý/upchávajúci póry účinok. Napriek tomu som mu dala šancu a použila som ho niekoľkokrát, ale výsledkom bola začervenaná pleť a akné. Dôvod, prečo nedostáva 1 hviezdičku, je ten, že ani zloženie a textúra nie sú až také zlé, pravdepodobne bol z nejakého dôvodu pre moju pleť hrozný.
Tento produkt som objavila úplne náhodou, asi pred rokom ako testerka. Efekt po nanesení krému sa mi tak páčil, že som už spotrebovala tri fľaštičky! Vrelo ho odporúčam, ak máte radi „mokrý“/hydratovaný vzhľad! Po použití je moja pleť hladká a mierne mastná – čo je ťažké dosiahnuť, keďže mám suchú pleť so sklonom k olupovaniu. Veľkou výhodou je, že ho netreba nanášať veľa na celú tvár – stačí len kvapka! ♥
Milujem ho💛 výborný krêm pre moju suchú, začervenanú pleť. Upokojuje a vyživuje. ODPORÚČAM💛
Fantastický krém bez parfemácie, ideálny na zrelú, citlivú a suchú pleť. Skvelé zloženie. odporucam
Dostala som ako vzorku, a čakám kedy bude dostupný. Za mňa perfektne oživil moju suchú pleť.
+ intenzívne vyživuje + Nedráždi + Pleť je po ňom zjednotená a hebká - horšie sa vstrebáva
krém dobre hydratuje, ale je trochu zaujímavý, po nanesení na tvár je cítiť, že zanecháva jemnú vrstvu, dobré ak nevychádzate z domu
Krémik som dostala ako vzorku k nákupu. Hneď po prvom použití som cítila hydratovanú pleť. Krém nie je mastný, takže je vhodný aj na mastnú pleť (samozrejme aj zmiešanú a suchú). Nemá výraznú vôňu, čo je ale výhoda pre citlivú pleť. Bola to len vzorka takže neviem posúdiť výsledky po dlhodobom používaní ale určite odporúčam.
Krém som dostala ako vzorček k nákupu a musím povedať, že príjemne prekvapil... Má príjemnú sladkú vôňu a trochu hustejšiu konzistenciu ktorá sa rýchlo vstrebe do pokožky a pleť krásne rozjasní.. odporúčam 😊
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.