Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.








Vaše super fotky a videá





Recenzie – 2
Krém je príjemný na pleti, je ľahkej konzistencie, nedráždi, ale na mňa príliš ľahký a pod korektor nie, tam sa pýta ešte hutnejší krém, takže za mňa skôr ako krém na noc alebo skombinovať s iným. Krém je ale dobrý, s dobrým zložením, takže treba vyskúšať, niekomu možno sadne lepšie. Vek 37
Veľká spokojnosť 🥰 Odporúčam 🙂
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.