Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.







Vaše super fotky a videá










Recenzie – 18
Mne osobne krém nepáčil. Postupom času (po pár dňoch) ma začalo veľmi štípať očné okolie a musela som ho prestať používať. Lepkavú textúru síce môžem žuť, ale bohužiaľ som sa štípania nedokázala zbaviť.
Milé K-Sisters dostala som od vás vzorku Corix očného krému a úprimne? wow!Práve vďaka tejto malej vzorke som si ho následne objednala a dnes už viem, že to bolo jedno z najlepších rozhodnutí pre moju pleť. Moje očné okolie je po ňom nádherne jemné, hebké… úplne ako detská riťka 🥹 Vyzerám oddýchnutejšie, sviežejšie a ten pocit na pokožke je jednoducho návykový. Ďakujem, že ste mi umožnili ho vyskúšať – lebo keby mi tá vzorka neprišla, tak ho možno dodnes nemám. Krém je taký ťahací,ale vôbec mi to nevadí. Dobre sa vstrebáva a nelepí. A teraz? Ostávam verná Coxiru 🖤
Nepáči sa mi konzistencia, dosť sťažuje nanášanie. Ale čo je pre mňa naozaj neprijateľné, je to, že ten lepkavý pocit nezmizne, takže je takmer nemožné naniesť si potom mejkap. Aj keď ho neskôr zotriem tapkaním, korektor nezostane na mieste a tabletky. Neodporúčala by som ho.
Tento krém má zaujímavú textúru, trochu lepkavý, no tá stopa po nanesení na pleti nezostáva. V skutočnosti dodáva pocit sviežosti, je ľahký a rýchlo sa vstrebáva.
Krem ma tahavu konzistenciu, na ktoru sa vsak da hned zvyknut. Po naneseni sa krasne vstrebe a pokozka sa okamzite zjemni. Velmi prijemny krem a balenie je naozaj velke, vydrzi urcite dlho.
Poskytujú mi skvelý produkt
Pre niekoho možno zvláštna konzistencia mne vyhovuje taký “lepivý” finiš, ktorý sa ale super vstrebe, nedráždi, očné okolie je rozjasnené
Pre niekoho možno zvláštna konzistencia mne vyhovuje taký “lepivý” finiš, ktorý sa ale super vstrebe, nedráždi, očné okolie je rozjasnené
Dostala som vzorku ako darček na nákup. Konzistencia je veľmi príjemná a pekne sa nanáša, ale bohužiaľ ma neskutočne štiepe v očnom okolí, a trvá aj pol dňa, kým to prejde. Skúšam ho využiť aspoň na iné časti tváre, ale aj tak je pre mňa celkom dráždivý. Verím, že ľuďom s menej citlivými očami nebude robiť žiadne problémy a bude vyhovujúce.
Krém má "šnečí" konzistenciu, ťahá sa. dobre sa vstrebáva, nedráždi oči
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.