Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.

Recenzie – 2
Tento šampón je naozaj krásny. Vôňa je úžasná! Dobre umýva vlasy, zjemňuje ich a vyživuje. Pre mňa veľmi dobrý nákup!
Už dlho ma zo žiadneho šampónu tak nesvrbí hlava, vlasy boli bez lesku, zle sa rozčesávali a to som použila ešte zvyšok kondicionéra od inej značky, keď som použila kondicionér, ktorý je priamo k šampónu, tak sa s vlasmi nešlo vôbec dohovoriť. Na nákup tohto šampónu som dostala vzorku od Rated Green (Real Argan) a to je úplne niečo iné. Vlasy krásne hebké, už len po umytí šampónom.
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.