Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.



Vaše super fotky a videá










Recenzie – 64
Toner má krásnu bylinkovu vôňu, je redší ako verzia bez parfemov, mám oba, tak to viem porovnať, ten bez vône je viac gelovity, ale krásne hydratuje pleť a jemne vyhladí, výborný produkt😉
Som s ním veľmi spokojná. Má jemnú vôňu a nie je lepkavý. Odporúčam 🎀
Vyskúšala som rôzne tonery, ale keď som vyskúšala tento, bola som dokonca prekvapená, wow, aký je jemný a ako príjemne osviežuje pleť :) Som veľmi spokojná, používam ho, som spokojná a odporúčam ho aj ostatným! :)
Moja pleť to miluje. Vôňa je trochu silná, takže ak sa to niekomu nepáči, môže to byť problém, ale myslím si, že sa to oplatí „zniesť“, pretože efekt je úžasný.
Prvýkrát som použila tonikum s mierne gélovou konzistenciou. Veľmi dobre hydratuje pleť počas celého dňa a po niekoľkých dňoch je pleť pevná. Tonikum má bylinkovú vôňu, ktorá po použití vyprchá.
Toto tonikum som si kúpila prvýkrát. Mám suchú a citlivú pleť a bolo pre mňa perfektné. Moja pleť je po použití hydratovanejšia a sviežejšia.
Za mňa fakt najlepší toner. Objednávam vždy keď mi dôjde.
Toto je naozaj jeden z najlepších tonikov za posledných pár rokov. Môžem vyskúšať niečo nové, ale vždy sa k tomuto vrátim. Má prirodzenú vôňu, vyživuje pokožku a nespôsobuje žiadne podráždenie, a to ani na citlivej pleti.
Veľmi dobrý produkt, ktorý moja pleť potrebovala, aby sa cítila spokojná. Používam ho už nejaký čas a účinky sú už viditeľné.
Je úžasný, okamžite hydratuje moju pokožku. Nespôsobuje žiadne podráždenie, rýchlo sa vstrebáva. Odporúčam ho každému.
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.