Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.





Vaše super fotky a videá










Recenzie – 168
Má príjemnú gélovú konzistenciu, ktorá okamžite upokojuje citlivú pleť. Používam ho každé ráno a pod SPF je úplne postačujúci. ❤️ Ak hľadáte všestranné tonikum, toto je perfektné!
Veľmi sa mi páči textúra, je trochu hustejšia ako voda, ale vôbec nie ťažká. Moja pleť ju tiež miluje, je veľmi príjemne hydratačná.
Ľahký hydratačný toner, ktorý rýchlo vsiakne a nezaťažuje pleť. Skvelý pre citlivú alebo podráždenú pleť – pekne ju upokojí a pripraví na ďalšiu starostlivosť. Bez parfumácie a alkoholu, takže vhodný aj pri aktívach. Kupujem opakovane.
Skvelý toner čo mi z pleti urobil zázraky, pleť je hydratovaná, hebká a má šťavu.
Jeden z mojich obľúbených tonikov, ideálny pre ľudí s citlivou pleťou ako ja. Zanecháva pleť krásnu, jemnú a hydratovanú.
Bol súčasťou balenia, už som ho použila, mojej pleti veľmi chutil. Má ľahkú, vodnatú textúru.
Toto tonikum je výborné pre citlivú pleť so sklonom k vyrážkam. Vyživuje a hydratuje ale nezaťažuje. V horúcich letných dňoch upokojí pleť. Je to jedno z mála tonikov ktoré používam dlhodobo a nemenila by som. Dodáva pocit sviežosti.
Toto tonikum som práve začala používať v mojej každodennej starostlivosti o pleť, ale počula som už toľko pozitívnych vecí. Zanecháva moju pleť jemnú, hydratovanú a pripravenú na ďalšie kroky. Vrelo ho odporúčam :)
mam uz druhe balenie,za mna super aj pre citlivu plet,hned je zhydratovana,pouzivam v kazdodennej rutine
Veĺmi príjemný toner bez parfumácie,krásne vyhladí a upokojuje pleť ,dobre hydratuje,som nadmieru spokojná .
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.