Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.





Vaše super fotky a videá










Recenzie – 116
Mám veľmi citlivú pleť.. je pre mňa veľmi dôležité vybrať si správny krém, ktorý nie je hustý, hutný.. aby mi neupchával póry, z ktorých sa rýchlo vytvorí vyrážka. Tento krém je za mňa super, veľmi je podobný krému od značky Purito. Tento je rovnako gélový, nemám pocit, žeby bol moc vodový.. skôr záleží aké sérum použijete pod tento krém. Používam ho skoro mesiac a zatiaľ nemám žiadne zlé skúsenosti, ktoré by som vedela/mohla pripísať tomuto produktu. Odporúčam pre citlivú pleť náchylnú na upchaté póry.
Má veľmi ľahkú vodnatú textúru, moja zmiešaná mastná pleť ho miluje. Nedráždi a rýchlo sa vstrebáva. Kúpim si ho znova.
Mám veľmi mastnú pleť a zo všetkých krémov, ktoré som testovala pod mejkap, mi tento vyhovuje najlepšie. Už som spotrebovala asi tri tuby. Nezaťažuje ma podkladovou bázou, čo sa mi často stáva. Najviac sa mi páči pre jeho gélovú konzistenciu – vyskúšala som aj podobný krém v modrej fľaštičke od rovnakej značky, ale je pre moju pleť príliš „krémový“ a okamžite ma leskne. Mám pleť náchylnú na akné a tento gél ma nikdy nevyrážal; v skutočnosti mám pocit, že mi pleť upokojuje. Ak máte veľmi mastnú pleť, myslím si, že tento produkt vám bude vyhovovať. Neodporúčala by som ho však ako hydratačný krém. Osobne používam na hydratáciu iný krém, napríklad na noc.
Nemám citlivú pleť a už viac ako rok používam rôzne druhy produktov starostlivosti o pleť a žiadny z nich mi nespôsobil vyrážky okrem tohto produktu. Používala som ho iba týždeň a počas celého týždňa sa mi sem-tam objavovali malé pupienky, ale veľmi som si to nerobila, ale teraz je to presne týždeň a zobudila som sa s asi 10 novými malými pupienkami, ktoré sa neskôr v priebehu dňa rozvinuli na viac ako 20.
Konzistencia tohto produktu nie je ani krémovo-gélová, ale povedala by som, že až vodová. Pre niekoho to môže byť vyhovujúce, najmä na leto alebo ak má niekto extrémne mastnú pokožku. Ja mám zmiešanú, väčšinou mastnú v oblasti T-zóny a v okolí normálnu. Za mňa takmer vôbec nehydratuje (dávala som si pred jeho aplikáciou aj hydratačné sérum), skôr možno upokojuje. Čiže jedine v tomto svoj účel spĺňa.
Používam ho necelý rok. Pomáha na moju mastnú pleť, začervanie aj na vyrážky. Kúpim druhé balenie 👍🏼❣️
Používa ho moja dcéra, má akné a upokojilo jej to tvár.
Konečne veľmi ľahký a pohodlný hydratačný krém, ktorý som už dlho hľadala. Je perfektný na jar a leto. Najprv mi spôsoboval malé pupienky, ale potom úplne zmizli.
Tento krém milujem, je jemný a chladivý a nemastí mi tvár!!
Jemný krém pre normálnu a zmiešanú pleť, ideálny na leto.
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.