Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.






Vaše super fotky a videá



Recenzie – 1
Textúra tohto krému sa mi naozaj páčila – je to ľahká, gélová receptúra, ktorá sa rýchlo vstrebáva a upokojuje moju pokožku. Poskytuje príjemnú dávku hydratácie a zanecháva moju pokožku jemnú bez akejkoľvek ťažkosti. Ale pre mňa v zime sám o sebe nestačí. Keď sa ochladí a moja pokožka je suchšia, určite potrebujem po ňom ďalší hydratačný krém, aby som sa cítila pohodlne. Celkovo sa mi páči, aký je jemný a upokojujúci, ale keď teplota klesne, siahnem po niečom bohatšom.
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.