Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.

Vaše super fotky a videá






Recenzie – 3
Jemne čistí, osviežuje a zvlhčuje pokožku. Nádoba je obrovská, vydrží dlho. odporúčam
Používam ho asi týždeň, ráno aj večer. Hneď som cítila, že moja pleť je jemnejšia a hydratovanejšia. :)
Dobrý toner len trosku tekutý ale ak sa použije tampón tak je to fajn, nemá výraznú vôňu a za tu cenu je dosť veľké balenie takže vydrží dlhšie. Odporúčam
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.