Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.







Recenzie – 1
Už som predtým používala tonikum a som veľmi rada, že pridali mini balenie, je oveľa lepšie na cesty. Čo sa týka očného krému, ja ho veľmi nepoužívam, takže naň zabúdam, ale keď som ho používala 3 dni po sebe (ráno a večer), videla som rozdiel, moje tmavé kruhy pod očami sa stali menej viditeľnými.
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.