Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.




Recenzie – 3
Kúpila som si malú vzorku a po vyskúšaní som si hneď kúpila plnú veľkosť. Milujem ho, je po ňom taká jemná pokožka, používam ho 2-3 krát týždenne. Kúpim si ho znova!
Moja stará mama obsahuje agresívne zložky. Poškodilo mi to tvár.
Nepíšem veľmi recenzie, no tento peeling si to zaslúži. Najlepší z najlepších (min pre mna...beriem, že 100 ľudí = 190 chutí) za mňa 👌⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️😏! Peelinguje no zároveň nedráždi, pleť je po ňom dokonalá a na 💯 čierne bodky sú už po prvom použití preč.
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.