Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.

Vaše super fotky a videá




Recenzie – 3
Mám mastnú/zmiešanú pleť. Tento gél som používala asi päť dní a vysušil mi pleť tak, že som cítila pnutie, olupovanie a svrbenie. Okrem tohto gélu som v mojej starostlivosti o pleť nepoužívala žiadne nové produkty. Určite ho odporúčam - 100/10
Nehodnotím moc kladne, mne úplne narušil kožu na lícach, vysušil až do šupiniek ktoré svrbeli.. Nesadol mi vôbec.
Produkt má budovať bariéru pokožky, ale je iritujuci, dcéra sa vyhádzala a mňa vysušil a svrbela, pálila pokožka. Nekúpim. Umývam si s ním ruky.
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.