Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.






Vaše super fotky a videá










Recenzie – 17
Veľmi ľahký a menami krém, pleť je po ňom krásne lesklá a jemná, nie je mastný a ľahko sa aplikuje do pokožky. Nečakala som to, ale nakoniec sme z krému nadšená. 💗 Čo sa týka aplikácie stačí ho fakt trochu takze aj dlho vydrží ☺️
Toto je už druhý krém, ktorý som si kúpila. Je neuveriteľne hydratačný bez toho, aby zanechával mastný pocit. Počas dňa kontroluje lesk pleti, je nekomedogénny a má veľmi jemnú, príjemnú bylinkovú vôňu.
veľmi dobre hydratuje, nezanecháva pokožku mastnú, rýchlo sa vstrebáva a na pokožke nie je cítiť
Dostala som ako vzorček na nákup. Z počiatku som bola nadšená, krém má presne tú hutnejšiu konzistenciu, ktorú mám na zimu rada a navyše krásne vonia. Ale po hodine, keď som si siahla na tvár, som zistila, že sa drobí. Škoda, poobzerám sa po nejakom inom.
Tento krém je veľmi hydratačný, ale nie mastný.
Mám zmiešanú/mastnú pleť, takže tento krém je pre mňa perfektný! Nanášam ho na rôzne séra, zvyčajne na noc, ale aj cez deň funguje dobre pod mejkap. Konzistencia nie je príliš tekutá, po rozotretí je skôr gélová, ale celkom príjemná. Krém pekne vonia a spočiatku zanecháva na tvári lepkavú vrstvu. Ráno je lepkavosť preč a pleť je na dotyk veľmi jemná.
Veľmi ho odporúčam, je svieži, čistí pleť. Mám celú sadu a funguje, keď cítim, že moja pleť potrebuje čistenie. Neodporúčam ho na každodennú starostlivosť.
Tento krém je naozaj dobrý na pleť so sklonom k akné. Je taký hustý a ráno mám tvár takú jemnú. Jedna malá výčitka je, že mi niekedy na tvári zanecháva biele šupinky.
Tento krém je skvelý. Pomohol mojej pleti so sklonom k akné. Jedna malá výčitka je, že niekedy zanecháva malé biele šmuhy. Ale stojí za tie peniaze, moja pleť je taká hladká, keď sa ráno zobudím.
Konečne krém, ktorý môžem nosiť cez deň aj v noci a nie je ťažký ani dráždivý.
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.