Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.




Recenzie – 1
Mala som veľké očakávania ohľadom výživy pery, ale bola som bohužiaľ sklamaná. Na perách možno vydrží dlhšie ale to vďaka tomu, že je ako lepidlo. Ma veľmi (!!) nepríjemnú horúcu chuť :((.. Nie ze by som ho chcela vyložene ist ale vzhľadom k tomu ze je na perách, obcas sa stane ze sa dostane maličko dovnútra.. Blee, to nechce! Keby aspoň nadpriemerne hydratoval a vyživoval, bol by dôvod to vydržať.. Ale takto?? Ale takto?)
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.