Hydratačné vankúšiky HeimishVakúšiky mám vždy cca 20-30 minút, zvyčajne ráno po prebudení. Vždy ma dobre zobudia, očné okolie je po nich hydratované a po odňatí ostáva ešte dostatok séra na rozotretie. Jediné mínus je,Prečítať viac
ÚžasnýTento krém je jemný, ľahko sa rozotiera a rýchlo vstrebáva. Má ozaj výraznú vôňu, najviac cítiť po ružiach, mne to vôbec neprekáža, ale niekomu možno príde príliš silná. Má krásnu jemne ružoPrečítať viac
Hydratačné vankúšiky HeimishVakúšiky mám vždy cca 20-30 minút, zvyčajne ráno po prebudení. Vždy ma dobre zobudia, očné okolie je po nich hydratované a po odňatí ostáva ešte dostatok séra na rozotretie. Jediné mínus je,Prečítať viac
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.
Prihlásením potvrdzujem, že súhlasím s podmienkami ochrany Obchodné Podmienky