Haru haru Tyčinka nie je zla ale na moju mastnejsiu plet bude na leto asi moc ťažká.
Ked si ju porovnam s tycinkou od BOJ tak ta mi viac vyhovuje. Haru haru je vhodnejšia pre suchší typ pleti. Ale inPrečítať viac
Výborné zloženieTento veľmi ľahký krém sa výborne vstrebáva, pričom obsahuje (aj podľa INCI decodera) množstvo prospešných látok pre pleť. Zároveň sa mi páči, že neobsahuje alkohol, parabény a ani syntetickPrečítať viac