СітківкаЯ спробувала його за рекомендацією кількох людей. Я вже спробувала його на подругі, і він освітлив зону під очима. Коли стільки людей його хвалили, я захотіла спробувати, бо хотіла почати з Читати далі
Чудовий тонікДуже задоволена, добре зволожує, завжди заспокоює, шкіра одразу його вбирає, і це не зовсім вода, скоріше густіший лосьйон😂 Я дуже задоволена, використовую вже третю упаковку, пробувала іншЧитати далі
Супер сироваткаМені дуже подобається ця сироватка, я купила її, спираючись на позитивні відгуки, і можу їх лише підтвердити. Сироватка має чудову консистенцію, а також освітлює постакне.
Обов'язково спробуЧитати далі
Пептидний токсинЯ використовую його неодноразово, тонік швидко закінчується, сироватки та крему вистачає надовго. При регулярному використанні шкіра вимикається та перебуває у чудовому стані.
СітківкаЯ спробувала його за рекомендацією кількох людей. Я вже спробувала його на подругі, і він освітлив зону під очима. Коли стільки людей його хвалили, я захотіла спробувати, бо хотіла почати з Читати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу