сироваткаЯ часто замовляю сироватку, вона добре зволожує, не обтяжує мене зайво, для мене як алергіка вона просто чудова, я також використовую її на руках під крем, вона в мене під рукою, на роботі, Читати далі
СироваткаЧудова сироватка, я звикла до сироваток інших брендів. Однак, зараз я більше задоволена цією від Mizon. Вона густіша та добре вбирається в шкіру. Також хвалю те, що на шийці пляшечки є пломбЧитати далі
15/10Мені дуже подобається! Якби мені довелося обрати лише один продукт з корейської косметики, це була б ця сироватка. Я отримала її як пробник із замовленням і одразу ж замовила. Для мене це ТОЧитати далі
Відмінний зволожувальний кремЦей крем від Mizon – мій новий улюблений засіб у моєму догляді за шкірою! Він містить до 90% фільтрату секрету чорного равлика + ніацинамід і 20 екстрактів чорних рослин, що робить шкіру чудЧитати далі
СуперМені дуже сподобався цей крем. Він має приємну, м’яку текстуру, швидко вбирається та не залишає жирної плівки. Шкіра після нього чудово зволожена та м’яка. Я також ціную його ніжний склад з Читати далі
Дуже добреПодушечки для очей справді гарні, що для мене важливо, вони не печуть після нанесення, з чим я стикалася з іншими брендами, і найголовніше, вони добре тримаються, не ковзають по обличчю та гЧитати далі
ТонерЧудовий тонік. Моя шкіра повністю суха після вмивання, але після нанесення тоніка вона знову дихає. У мене вже є ще один флакончик вдома про запас.
ГараздДля мене цей крем переважно призначений для нічного використання, бо залишає шкіру зволоженою, а не жирною. Він дуже приємний, але за такі гроші я очікувала більшого.